top of page

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie stanowią nowoczesny i oryginalny pomysł na dekorację swoich ścian. Dzięki pełnej dowolności, możemy sami stworzyć swoje własne kompozycje z własnych zdjęć. Oferujemy kompleksową usługę polegającą na wydruku zdjęć na płótnie w najwyższej jakości, przy użyciu bezpiecznych dla ludzi i zwierząt barwników oraz naciągnięcie płótna na blejtram. Obrazy na płótnie możemy zrobić w dowolnym formacie,  zaczynając od 20x30 a kończac 100x150cm

Przykładowe zastosowania:

  • Foto obrazy na płótnie są świetnym pomysłem na prezent. Obdarowywanego można zaskoczyć obrazem z wydrukowanym zdjęciem jego osoby w otoczeniu najbliższych czy też oryginalną kompozycją na przykład z żółtą taksówką z Nowego Jorku czy też Big Benem z Londynu.
     

  • Bardzo często zdarza się, że nasi klienci wybierają foto obrazy na płótnie jako prezent ślubny, komunijny, urodzinowy czy też imieninowy.

     

  • Foto obrazy to ciekawy sposób na uwiecznienie wakacyjnych wspomnień. Z każdej wyprawy wybierz jedno najlepsze zdjęcie. W wymiarach istnieje pełna dowolność, także zdjęcia z miejsc, które darzysz większym sentymentem wydrukuj na większym płótnie, a pozostałe na mniejszych. Kiedy całość poukładasz na swojej ścianie, uzyskasz niepowtarzalny efekt.

IMG_0822_1.jpg
bottom of page