top of page

OFERTA

KSZ_0791.jpg

Historie o ludziach

Bo każda historia zaczyna się w ludzkim sercu. A w tej historii najważniejsi jesteście Wy! Dzień Ślubu to dzień inny niż wszystkie inne. Planujecie wszystko z dużym wyprzedzeniem by nic Was nie zaskoczyło. To samo dotyczy fotografii. Szukacie nie tylko fotografa ale i osoby, której będziecie mogli w zaufaniu powierzyć swoje wspomnienia. To w końcu fotografie będą Twoją jedyną pamiątką po tym szczególnym dniu. Czego zatem możecie się z mojej strony spodziewać? Będę Wam towarzyszyć w Dniu Ślubu od przygotowań aż po zabawę weselną. Czyli jestem z Wami cały dzień! Przed Ślubem z radością zabiorę Was na sesje narzeczeńską. Ta pozwoli Wam lepiej poznać Waszego fotografa, abyście w dniu Ślubu czuli, że towarzyszy Wam dobra kumpela a nie obcy człowiek. Po Ślubie chcę zabrać Was na baśniowy plener. Zadbam o miejsce i pomogę Wam przygotować się do sesji.
Będzie pięknie!

Twoje wspomnienia zasługują na piękną oprawę

Gdy dzień Ślubu stanie się wspomnieniem, wówczas ja w kuluarach mojej pracowni nadaje kształt i kolory wszystkim Waszym wspomnieniom, które zatrzymałam na zdjęciach. Fotografia to magia. A najbardziej magiczną formę przybiera wtedy, kiedy jest wydrukowana. Odbitki  i drewniane pudełka, to przyjemny i niezwykle estetyczny otulacz Waszych wspomnień. Aksamitny album, który zaspokoi estetyczne potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Nic nie umknie mojej uwadze. Bo jestem estetką i estetyka ma dla mnie znaczenie od samego początku do końca naszej współpracy. W końcu otaczanie się pięknymi rzeczami potrafi dać tyle radości!

KSZ_9403.jpg
KSZ_9357_1.jpg
KSZ_9416.jpg

Teraz, gdy wiecie już sporo o tym czego możecie się spodziewać, przyszła pora na to, abyśmy wspólnie stworzyli coś wyjątkowego. Nie mogę się doczekać by porozmawiać o Waszych marzeniach związanych ze Ślubem! Zapraszam do kontaktu!

Opowiedzmy Twoją historię

bottom of page