O mnie 

Cześć. Miło, że mnie odwiedziliście. Nazywam się Kamil Szmidla. Pozwólcie, że zanim poznam Was i Wasze potrzeby, opowiem co nieco o sobie.
 

Odkąd pamiętam moją życiową pasją jest fotografia, której oddałem się bez reszty. Fotografuję wszystko i wszędzie. Nie istnieją dla mnie emocje, których nie dam rady uwiecznić w kadrze. Stoją za tym lata doświadczeń i miłość do tego, co robię.
 

Fotografią zajmuję się zawodowo od kilku lat. Pomagam na lata zachować wspomnienia i szczegóły wydarzeń, które z biegiem czasu uległyby zatarciu. Dla mnie przypadkowe ujęcia nie istnieją, co nie znaczy, że nie potrafię reagować spontanicznie :).
 

Prawdziwe, niepowtarzalne i piękne – takie zdjęcia staram się robić. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze i studio – narzeczeńskie, małżeńskie, rodzinne,  studyjne. Chętnie potowarzyszę Wam także podczas najpiękniejszych wydarzeń w życiu, takich jak śluby, wesela, rocznice, chrzty czy urodziny.
 

Zawsze staram się być dla Was towarzyszem, dobrym kompanem, a kiedy trzeba służyć pomocą. Potrafię też stać się niemal niewidzialny dla otoczenia. Słowem – jestem elastyczny. Bardzo zależy mi na Waszym zaufaniu oraz tym, żebyście zawsze czuli się przy mnie swobodnie.
 

Najczęściej fotografuję w Bielsku-Białej i jej okolicach, ale chętnie przyjadę do Was z innego rejonu Polski czy świata. Zajrzyjcie do mojego portfolio i oferty.
 

Serdecznie zapraszam Was do współpracy! Będę zaszczycony.

Instagram

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Czarny YouTube Ikona
  • Czarny snapchat Ikona
  • Black Pinterest Icon

Wszelkie prawa zastrzeżone Kamil Szmidla Fotografia 2018 - 2020